Majax - M.J.M. Krzepkowscy, Próżna 5, Warszawa, (+4822)6242814. Dodatki krawieckie - okucia kaletnicze - pasmanteria - dystrybutor Avery Dennison. Do strony głównej
DODATKI
KRAWIECKIE
Do strony głównej
OKUCIA
KALETNICZE
Facebook Dodaj stronę do ulubionych
Die deutsche Version English version
Systemy mocowania etykiet


Fabryka oddziału AD Fasteners,
Fitchburg, Massachusetts, USA

Firma Avery Dennison została założona w 1935 roku.
Jest światowym liderem w technologii pressure-sensitive i nowatorskich samoprzylepnych rozwiązań w produktach dla konsumentów i materiałów na etykiety. Położona w Pasadenie w Kaliforni, firma w 2002 roku osiągnęła sprzedaż wartości 4,2 biliona dolarów.
Posiadająca wiele oddziałów AD opracowuje, wytwarza i sprzedaje szeroką gamę produktów dla konsumentów i rynku przemysłowego, włączając w to gałąź produkcji markowych sprzętów biurowych, materiałów samoprzylepnych, etykietki na baterie, odblaskowe produkty bezpieczeństwa na drodze, systemy metkowania oraz specjalne taśmy i chemikalia.Siedziba firmy w Passadenie,
Kalifornia, USA
.
Wyroby firmy Avery Dennison produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Długoletnie prace doświadczalne w laboratoriach o światowym standardzie są gwarancją najwyższej jakości.

Dywizja AD Fasteners jest światowym liderem w produkcji narzędzi i plastikowych zawieszek do mocowania etykiet.
Szeroka gama najlepszych na świecie plastikowych zawieszek, łączników, zapięć oraz perfekcyjnie działających maszyn i narzędzi montażowych znalazła zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu lekkiego, motorazycyjnego oraz w elektonice.
Produkty Avery Dennison Fasteners sprzedawane są w ponad 40 krajach i stosowane przez wiele ranomowanych firm.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony zabronione. * Ilustracje mają chrakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Projekt i oprogramowanie witryny: Tomasz Krupiński © 2003-2012